media
media

Дуже часто покупка килимового виробу може збентежити людей, особливо недосвідчених в цьому питанні, що не дивно: легко заплутатися у величезному асортименті товарів. Тож на що, в першу чергу, потрібно звертати увагу, які аспекти враховувати і як безпомилково зробити вибір на користь «того самого» килима? Розібратися в цих, на перший погляд, непростих питаннях Вам допоможе ця стаття на сайті інтернет-магазину килимових виробів «Килим-літак».

Основними аспектами, якими варто керуватися в процесі вибору килима є:

  • Дизайн кімнати, яку Ви хочете доповнити килимом;
  • Розміри і форма килима, які найкраще пасуватимуть до розстановки меблів у кімнаті;
  • Матеріал, з якого виготовлено килимовий виріб;
  • Тип ворсу килима, який Ви плануєте придбати.

Тепер давайте детальніше проаналізуємо кожен із наведених аспектів.

 

Дизайн кімнати.

Не секрет, що кожна людина бажає створити в помешканні справжній затишок і гармонію, які сприятимуть її гарному настрою і моральному здоров'ю. Допомогти в цьому можуть різноманітні предмети інтер'єру: меблі, аксесуари, текстиль і тд. Не винятком є й килими. Проте варто пам'ятати, що, в той час як підхожий до загального дизайну приміщення килим створить приємну атмосферу затишку, неправильно підібраний виріб буде тільки дратувати своєю невідповідністю інтер'єру й псувати настрій власників.

У першу чергу, килим повинен підходити кімнаті по стилю. Наприклад, килими з дрібним східним малюнком (категорія "Східні килими") найкраще підійдуть інтер'єру в класичному стилі, а однотонна абстракція - більш сучасним варіантам оформлення інтер'єру кімнати. Звичайно ж, існують універсальні варіанти, які поєднують в собі нотки класичного і сучасного стилю. Як приклад можна навести стерту класику ( колекція "Carmela" у категорії "Акрилові килими") або ж килими з осучасненими класичними візерунками (колекція "Kasmir Akik" у категорії "Акрилові килими").

Не менш важливим є поєднання палітри тонів килима з інтер'єром кімнати. Килими добре поєднуються з текстилем в інтер'єрі: кольорова гама штор, меблів, а також стін, наприклад, дуже важлива при виборі килима. Якщо він буде в тих же тонах або відтінках, то загальне поєднання декору буде милувати око.

 

Розміри і форма килима.

Очевидним є те, що правильно виконані заміри кімнати дуже важливі в процесі вибору килима, оскільки його розмір впливає як на ціну, так і на те, наскільки вдало і рівно він «ляже» у Вашій кімнаті. Особливо важливу роль точне замірювання розмірів відіграє у випадку вибору килимових доріжок і ковроліну, оскільки в такій ситуації зайві (або, навпаки, забраклі) п'ять сантиметрів не дозволять рівно покласти виріб, що, як наслідок, може призвести до незручностей користування.

 Форма килима також заслуговує на Вашу увагу, так як різні форми можуть по-різному обрамляти дизайн інтер'єру кімнати: прямокутний килим вигідно підкреслить геометричні форми диванного куточка або ж самої кімнати; за допомогою килима круглої форми можна зосередити увагу на центрі кімнати, що добре підійде для приміщень напівкруглої і круглої форми і так далі.

 

Матеріал, з якого виготовлено килимовий виріб.

Особливу увагу варто звернути на матеріал виготовлення килима з двох причин.

По-перше, саме матеріал, з якого виготовлений килим, килимова доріжка або ковролін, найбільше впливає на ціну килимового виробу.

По-друге, від матеріалу залежать такі характеристики товару, як міцність, довговічність, способи збирання та догляду, приємність килима на дотик, алергенність килима.

Синтетичні килими виготовляються з різних матеріалів і, в залежності від ціни, можуть скласти конкуренцію за зручністю користування шерстяним килимам. Крім того, синтетичні килими характеризуються більшою палітрою кольорів і тонів, гіпоалергенність (не провокують алергічні реакції) і більш легким доглядом.

Шерстяні килими дуже приємні на дотик, прослужать Вам довгі роки і, безсумнівно, стануть однією з головних деталей інтер'єру. Кольори шерстяних килимів зазвичай більш стримані, тьмяні, що надає їм характерної стриманості та величі.

 

Тип ворсу килима.

Під час вибору килима Вам обов'язково варто вирішити для себе, скільки часу Ви готові витрачати на догляд за килимом, а також знати, наскільки великою прохідністю характерна кімната, для якої Ви купуєте килим. Наприклад, високоворсні килими Shaggy (Шегги або, як зазвичай кажуть, Шаггі) є відмінним вибором для спалень і дитячих, де люди ходять не дуже часто; при цьому Shaggy будуть не найвдалішим вибором для вітальні, оскільки і без того непросте прибирання таких килимів доведеться проводити ще частіше.

 

Сподіваємося, що дана стаття допоможе Вам вибрати той килим, який ідеально доповнить і навіть поліпшить інтер'єр Вашої кімнати! А чуйні і доброзичливі консультанти інтернет-магазину «Килим-літак» з радістю Вам з цим допоможуть.

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов‘язкові поля відмічені*