media
media

Уже тисячі років люди заводять собі чотирилапих друзів, таких як котів, собак та інших тваринок, які щодня дарують нам позитивні емоції та з часом стають повноцінними членами родини. Часто ми навіть не уявляємо повсякденного життя без компанії наших домашніх улюбленців. Тим не менше, подібно до будь-якої людини, у собак, котів, кроликів та інших тваринок є свої фізіологічні особливості та потреби, які часто йдуть в розріз із інтер’єрними вподобаннями людей. Стосується це шпалер, меблів, штор та багатьох інших предметів інтер’єру. Не є винятком і килимові вироби, через що любителям домашніх тварин варто звертати увагу на ряд аспектів при виборі килимів, доріжок та ковроліну для своєї оселі.

Перш за все, в процесі вибору килимового вибору слід пам’ятати про довжину шерсті свого улюбленця, а також частоту линьки тварини. До прикладу, набагато важче регулярно доглядати за високоворсним килимом з хорошою щільністю, якщо Ваш кіт або собака регулярно линяє. Вичищання шерсті Вашого любого Барсика або Рекса стане складним завданням та може негативно вплинути на Ваші з тваринкою стосунки. Крім того, візьміть до уваги, що коротку котячу та собачу шерсть навіть складніше прибирати з високоворсних килимів, оскільки вона сильніше заплутується в ворсі. Набагато легше вичистити килим від довгої шерсті.

Особливу увагу варто також звертати на колір шерсті хатнього улюбленця та килимового виробу. Раціональним рішенням буде схилятися до вибору килима в білих або бежевих тонах, якщо у Вашої тваринки світла шерсть, та килима в темних сіро-коричневих тонах, якщо улюбленець має темну шерсть. Якщо кольори шерсті тваринки та ворси на килимі співпадатимуть, то вона буде не так помітна і прибирання можна буде проводити рідше. Але, правду кажучи, вибрати потрібний колір буде все складніше зі збільшенням кількості улюбленців в оселі. В такому випадку рекомендуємо звернути увагу на колекції Daffi, Ibiza та Dublin Plus в коричнево-сіро-бежевих тонах: на моделях з даних колекцій шерсть буде не надто помітна.

Не менш важливо також пам’ятати про неприємні звички Ваших хатніх улюбленців. Слід декілька разів подумати про купівлю надто дорогого, високоворсного або білого килима, якщо Ваш кіт час від часу забуває про необхідність використовувати свій лоток або ж Ви іноді випадково залишаєте двері до кімнати з лотком зачиненими. Люблять коти також поточити кігті, використавши для цього килим, особливо безворсовий. Поставити декілька плям на килим можуть і собаки, якщо після прогулянки на вулиці одразу пройдуться по світлому килиму або доріжці.

Таким чином, в процесі вибору килима слід звертати увагу не тільки на аспекти естетики, а й на практичні особливості, пов’язані з різними способами, якими домашні улюбленці можуть зіпсувати килимовий виріб. Ви завжди можете звернутися до консультантів інтернет-магазину «Килим-літак» за порадою: вони будуть раді допомогти в виборі килима в залежності від Ваших побажань та особливостей Ваших чотирилапих співмешканців.

Ну а практичні поради з догляду за килимовими виробами для власників домашніх тваринок читайте в нашій наступній статті.

Схожі товари
Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов‘язкові поля відмічені*