Фільтр
 • Ціна
  Грн - Грн
 • Колір
 • Доступні ширини
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0
  0
  0
Показано з 1 по 25 із 66 (всього 3 сторінок)
Килимові доріжки з довгим ворсом в асортименті

Килимові доріжки з довгим ворсом купити

Килимові доріжки з довгим ворсом купити

Килимові доріжки з довгим ворсом. Багато людей вибирають килимові доріжки з довгим ворсом. Це пояснюється тим, що таке покриття чудово зберігає тепло, створює приємні відчуття при ходінні босоніж і при цьому виглядає досить ефектно й привабливо.

Де стелять такі вироби. Килимові доріжки з довгим ворсом краще всього підходять для спальні. У таких приміщеннях невелика відвідуваність, і на вироби не буде лягати жодних додаткових навантажень. Непоганим вирішенням буде розмістити їх у певних місцях вітальні. Якщо покупець вирішить розстелити доріжки у дитячій кімнаті, це варто робити, якщо у ній мешкає підліток, але в жодному разі не малюк, для чиєї активності довгий ворс є вкрай небажаним.

Килимові доріжки з довгим ворсом купити можна тим людям, які не страждають на алергію. Як би не було, вони все ж накопичують пил і бруд, а прибирати їх щоденно вийде далеко не завжди.

Надійні фірми, що продають килими, мають паспорти на вироби. В них вказано кількість вузлів на одиницю площі. Чим цей показник є вищим, тим м'якішим є виріб. В ньому не стане збиратися багато пилу, а чистити його набагато простіше.

Перед тим як килимові доріжки з довгим ворсом купити, варто поцікавитися, з чого виготовлена їхня основа. Це може бути джут чи волок. Прийнято вважати, що волок є товстішим, а через це й більш практичним.

Такі вироби швидко відновлюють форму. Після механічного впливу на них не залишатиметься жодних слідів. Довжина ворсу – це справа особистих уподобань покупця. Варто відмітити, що на килимові доріжки з довгим ворсом ціна від неї не залежить.

Це покриття на підлогу вимагає більш ретельного догляду, але не треба вірити перебільшеним чуткам про те, що воно взагалі не чиститься. Прибирати його треба якомога частіше, застосовуючи при цьому порохотяг. Двічі на рік його віддають у спеціалізовану хімчистку. Вперті плями виводити самотужки не варто, оскільки цим можна нашкодити килиму.

Килимові доріжки з довгим ворсом ціна

На килимові доріжки з довгим ворсом ціна у нашому інтернет-магазині включає послуги по обробці відрізних країв. Все, що вимагається від покупця, це:

 • виміряти приміщення;
 • визначитися з забарвленням і артикулом;
 • зробити замовлення на нашому сайті.

Наші співпрацівники відріжуть потрібну кількість покриття від цілого рулону, підготують виріб і відправлять його у будь-яке місто України. Вибирати конкретний варіант у нас дуже просто, оскільки каталог містить усі найновіші колекції, опис товарів та виразні фото.