Фільтр
 • Ціна
  Грн - Грн
 • Колір
 • Тип малюнку
  0
 • Доступні ширини
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Країна виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
320.00 Грн
320.00 Грн
320.00 Грн
320.00 Грн
320.00 Грн
320.00 Грн
320.00 Грн
320.00 Грн
320.00 Грн
320.00 Грн
320.00 Грн
320.00 Грн
800.00 Грн
250.00 Грн
Показано з 1 по 25 із 281 (всього 12 сторінок)
Синтетичні килимові доріжки в асортименті

Синтетичні килимові доріжки купити

Синтетичні килимові доріжки купити

Купити синтетичні килимові доріжки. Синтетичні килимові доріжки купити варто з тої причини, що волокно, з якого вони виготовлені, має ряд переваг. Це міцний, м'який та недорогий матеріал, схожий на вовну. Пряжа має такі ж характеристики, що й нитки з натуральних матеріалів.

Чому вигідно надати перевагу доріжкам. Синтетичні килимові доріжки, ціна яких є доступною широкому колу вітчизняних споживачів, має такі характерні риси:

 • невелика питома вага;
 • стійкість до ультрафіолетових променів, грибку та плісняві;
 • гіпоалергенність;
 • простота у догляді.

Склад волокна забезпечує виробам незначну вагу. Нитки акрилу легше, ніж натуральні вовняні, тому переносити вироби, міняти їх розташування в помешканні і транспортувати в хімчистку не викликає жодних незручностей.

Матеріал добре фарбується, і процес цей відбувається рівномірно. Стійкий колір не страждатиме від прямих сонячних променів, вологи і не вигорить впродовж значного терміну використання. Акрилові килимові доріжки купити вигідно і тому, що матеріал не є шкідливим для здоров'я і не спричиняє алергії.

Синтетичні килимові доріжки ціна

Добросовісні виробники проводять спеціальну обробку виробів, тому вони не поглинають запахів, не бояться плісняви і можуть використовуватись у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості – у ванних кімнатах і на кухнях.

Акрилові килимові доріжки, ціна яких набагато менша, ніж аналогічних виробів з інших матеріалів, витримують значні механічні навантаження. На них не залишається вм'ятин від меблевих ніжок чи тяжких предметів. Видаляти з їхньої поверхні плями можна вологими губками, змоченими у нейтральних миючих засобах.

Килимові доріжки високої щільності купити практично тим, що вони краще зберігають тепло. На них приємніше ставати босоніж, тому їх використовують у спальнях та дитячих кімнатах.

На килимові доріжки високої щільності ціна в нашому інтернет-магазині включає обробку оверлоком. Каталог містить всі найновіші надходження покриття на підлогу від надійних та перевірених виробників з фото. Покупець порівнює ціни, визначається з матеріалом виготовлення і ретельно вимірює своє приміщення. Згідно вказаних розмірів наші співробітники відріжуть від рулону потрібний метраж, оброблять обрізні краї, а потім вишлють готовий виріб у будь-яке місто України. На всю продукцію ми надамо сертифікати походження та якості.