Килимова доріжка

Килимова доріжка

Килимові доріжки. Килимові доріжки – це чудове вирішення для заповнення вузьких і довгих проходів, коридорів та балконів. Їхня головна відмінність від килимів полягає в тому, що виробник визначає певну ширину і випускає вироби в рулонах. Такий підхід дає можливість покупцю самостійно визначитися з довжиною і замовити виріб під конкретне приміщення.

З яких матеріалів виробляють покриття на підлогу. Килимова доріжка змінює загальний дизайн приміщення, надійно зберігає тепло і створює домашній затишок. Вибір виробів є настільки великим, що покупцю варто добре подумати, що саме треба придбати, якому матеріалу виготовлення віддати свою перевагу.

Як і килими, доріжки килимові виготовлюють з синтетичних та штучних матеріалів. Приклад штучного матеріалу – віскоза. Її отримують з целюлози методом виварювання у лужному середовищі деревинної тирси. З проміжного продукту на спеціальних комбінатах виробляють нитки, а вже з них – готові вироби.

Купити килимову доріжку

Синтетичні матеріали – це поліамід, поліестер і акрил. Акрилові вироби за своїм зовнішнім виглядом не відрізняються від вовняного покриття. Разом з тим в них є такі переваги, як:

  • антиалергенні та протигрибкові властивості;
  • стійкість до плісняви;
  • поглинання вологи та швидке висихання.

Купити килимову доріжку з акрилу варто тим людям, які вирішили покласти її у ванній кімнаті чи на кухні. Підвищена вологість не стане причиною передчасного зносу, а видаляти плями з поверхні можна, не прикладаючи додаткових зусиль.

Килимові доріжки Київ з поліаміду – варіант для коридорів, офісів, а також для приміщень з великою відвідуваністю. Вироби мають гладеньку поверхню, не вбирають ані вологу, ані порох. Будь-яку пляму прибрати з них просто, при цьому їм не страшний навіть пролитий келих червоного вина.

Килимова доріжка, купити яку варто лише у надійних джерел, з віскози не викличе алергічних реакцій. Але такий матеріал погано витримує вологу і значні навантаження.

У нашому інтернет-магазині килимові доріжки купити вигідно і дуже зручно. Ми забезпечимо обробку оверлоком, при цьому ця послуга надається повністю безкоштовно та з використанням матеріалів виробника. Споживач робить замірювання, визначається із забарвленням і матеріалами виготовлення, потім робить замовлення. Наші співпрацівники відріжуть від рулону необхідну кількість, оброблять відрізні краї і вишлють готовий виріб у будь-яке місто України.