media
media

Дитяча кімната - це місце, яке залишається в пам'яті кожного з нас, тому що саме в дитинстві ми формуємося як особистості, отримуємо найяскравіші враження і не перестаємо дивуватися такому прекрасному світу навколо. Саме тому дуже важливо зробити дитячу кімнату красивою і, що не менш важливо, комфортною для життя дитини.

Допоможе в цьому завданні правильно підібраний килим - один із найважливіших елементів інтер'єру будь-якої кімнати. Звертати увагу в процесі вибору килима в дитячу слід на декілька основних аспектів, наведених у даній статті інтернет-магазину килимових виробів «Килим-літак».

 

Склад килима.

Особливо важливо при виборі килимка в кімнату дитини звернути увагу на склад килимового виробу. Саме матеріали виготовлення килима визначають його безпеку для зростаючого організму, а також показники зносостійкості.

Є два основні варіанти складу: килими з натуральних матеріалів і синтетичні килими.

Натуральні килими, тобто шерстяні, шовкові або трикотажні, є відмінним вибором у зв'язку з довговічністю такого виробу, а також відсутністю синтетики, що є для багатьох одним з головних аргументів на його користь. При цьому слід розуміти, що в разі схильності до алергії шкоди здоров'ю дитини завдасть саме шерстяний килим. Незважаючи на свою довговічність, натуральні килими погано піддаються чищенню і не переносять потрапляння на них вологи і, як наслідок, не дуже підходять для дітей старше трьох років, активні ігри яких швидко залишать свої сліди на килимі.

Килими з синтетичних матеріалів є хорошим вибором для дитячої кімнати з кількох причин. Відсутність шерсті в складі таких килимів відмінно підходить для схильних до алергії дітей. При цьому практичність синтетичних килимів беззаперечна, оскільки вони набагато краще піддаються чистці від плям - дуже важлива для дитячої кімнати властивість. Важливим фактом виступає також значно нижча ціна, ніж на натуральні килими, що дозволить Вам без жалю через декілька років освіжити інтер'єр дитячої новим килимом: діти ростуть швидко, а разом з цим змінюються і їхні смаки!

 

Дизайн і розмір килима.

Істотну роль відіграє також правильний вибір дизайну і розміру килима в дитячу.

Різнобарвні килими, килимові вироби з героями мультиків, килими - «дороги», просто однотонні високоворсні яскраві килими - варіантів безліч. Керуватися при виборі тієї чи іншої моделі варто віком і статтю дитини, її захопленнями і, звичайно ж, переважним стилем і кольорами в кімнаті. Вірним рішенням буде порадитися з дитиною, запитати, який килим подобається саме їй. При цьому варто пам'ятати, що килимок в дитячу, безсумнівно, повинен бути яскравим, але слід уникати занадто сліпучих кольорів, оскільки вони можуть не найкращим чином вплинути на атмосферу спокою в кімнаті.

Підбираючи правильний розмір і форму килима, необхідно керуватися двома основними правилами: килим повинен закривати якомога більшу поверхню для комфорту і захисту від болючих падінь на неприкриту підлогу, і, крім того, килим повинен бути доступним для регулярної чистки за допомогою пилососа («Догляд за килимовими виробами»).

 

Найбільшою популярністю для дитячих кімнат користуються товари з категорії «Дитячі килими» зі строкатими та веселими малюнками, всім відомі килими Shaggy з категорій «Килими з високим ворсом (Shaggy)», а також такі яскраві колекції «Акрилових килимів», як, наприклад, колекції «Concord» і «Moda». Серед широкого асортименту килимів інтернет-магазину «Килим-літак» Ви точно знайдете килим, який пасуватиме дитячій кімнаті в Вашому помешканні, а досвідчені консультанти в нашому інтернет-магазині «Килим-літак» з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання!

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов‘язкові поля відмічені*