Фільтр
 • Ціна
  Грн - Грн
 • Країна виробник
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
 • Доступні форми
  0
  0
  0
  0
 • Доступні розміри
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Показано з 1 по 25 із 973 (всього 39 сторінок)
Синтетичні килими в асортименті

Килими синтетичні

Килими синтетичні

Синтетичні килими. Останнім часом все більше людей віддають перевагу покриттям на підлогу з синтетичних матеріалів. Синтетичні килими обійдуться дешевше, ніж вироби з вовни, але своє призначення виконують анітрохи не гірше.

Як вибирають покриття на підлогу в будинок. Будь-яка підлога в приміщенні має бути утепленою. Синтетичні килими створюють домашній затишок і виступають вдалим предметом інтер'єру. Вони естетично доповнюють загальний дизайн оселі. Вироби виготовлені з сучасних матеріалів, які є цілковито безпечними. Їхні переваги – це:

 • вони не викликають алергії;
 • вироби не накопичують електричний заряд;
 • килими не потребують складного догляду.

Доглядати за покриттям доволі просто. Для цього використовують порохотяг і періодично витрушують пил на відкритому просторі. Якщо на поверхню потрапить бруд, його змивають за допомогою губки, яку перед цим змочують у нейтральному миючому засобі. З найвпертішими плямами впораються спеціалізовані хімчистки.

Килими синтетичні виробляють в різних відтінках і кольорах. Вибрати один з варіантів власнику оселі буде нескладно. Головне, щоб вони пасували до стелі, стін і меблів, складаючи враження цілісного естетичного простору.

Килими синтетичні підходять до будь-якого виду підлоги. Це паркет і ламінат, оброблені дошки з дерева чи лінолеум. Ці вироби не всмоктують вологи, швидко сохнуть, тому їх використовують у ванних та туалетних кімнатах.

Cинтетичні килими Київ

Своїми властивостями синтетичні тканини є нітрохи не гіршими, аніж натуральні матеріали. Вони є стійкими до зношування, добре зберігають свій привабливий первісний вигляд. Перед тим як синтетичні килими Київ купити, необхідно лише визначитися з розмірами. Вироби чудово пасують до спальні, дитячої кімнати та вітальні. Якщо вибирати виріб до вітальні, варто не зупиняти увагу на світлих відтінках. Адже до такого приміщення частіше заходять члени родини та гості. Тому краще зосередитись на спокійних темних кольорах.

В нашому інтернет-магазині синтетичні килими Київ представлені у широкому асортименті. Ми пропонуємо продукцію лише від надійних і перевірених виробників, яка супроводжується сертифікатами походження та якості. Наш каталог містить найновіші колекції з виразними фото. Покупець порівнює ціни, читає відгуки та робить вибір найвдалішого варіанту.