Інтернет-магазин килимових виробів «Килим-літак» - це, перш за все, корпоративні цінності, які поділяють співробітники нашої команди, а також принципи, яких ми завжди дотримуємося в нашій роботі.

 


 

Якість та Асортимент

Дуже важливим для нас є забезпечення такого асортименту товарів, який дасть змогу нашим клієнтам знайти «той самий» килим, що на 100% задовольнить їхні потреби. Саме тому інтернет-магазин «Килим-літак» співпрацює з великою кількістю виробників, які забезпечують нас найкращою продукцією,  відповідною світовим стандартам якості.


Чесність та Надійність

Усі килимові вироби, які ми пропонуємо нашим клієнтам, повністю відповідають вказаним на сайті характеристикам, а їхній дизайн завжди збігається із зображеним на сторінці товару. Користуючись послугами інтернет-магазину «Килим-літак», Ви можете бути впевненими, що не купуєте «кота в мішку»!


Професійність та Чуйність

Консультанти в нашому інтернет-магазині завжди готові надати Вам якісні рекомендації стосовно вибору килимового виробу. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід: беремо до уваги побажання щодо дизайну, характеристикам та ціні килима, ковроліна чи килимової доріжки та формуємо добірку найбільш підходящих товарів. Крім того, співробітники інтернет-магазину «Килим-літак» дадуть відповідь на будь-які Ваші запитання щодо особливостей використання та догляду за тим чи іншим товаром.


Зручність та Швидкість

Команда нашого інтернет-магазину завжди докладає максимум зусиль, щоб покупець отримав свій килим, килимову доріжку чи ковролін так швидко, як це тільки можливо. Саме тому ми здійснюємо як кур’єрську доставку по Києву, так і доставку за допомогою найкращих поштових сервісів у будь-який куточок України, а також організовуємо пряму відправку товарів від наших постачальників клієнтам. Недарма наш інтернет-магазин називається саме «Килим-літак»!