Фільтр
 • Ціна
  Грн - Грн
 • Колір
 • Доступні ширини
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип малюнку
  0
 • Країна виробник
  0
  0
168.00 Грн
168.00 Грн
280.00 Грн
280.00 Грн
280.00 Грн
168.00 Грн
168.00 Грн
168.00 Грн
168.00 Грн
168.00 Грн
168.00 Грн
168.00 Грн
168.00 Грн
150.00 Грн
150.00 Грн
150.00 Грн
150.00 Грн
Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 сторінок)
Ковролін в дитячу кімнату в асортименті

Ковролін дитячий

Ковролін в дитячу

Дитячий ковролін. Дитячий ковролін для найменших мешканців – це частина світу, сповненого рухом та постійними емоціями. Малюки проводять на підлозі більшу частину свого дня, пізнаючи оточення, розвиваючись та граючи своїми улюбленими іграшками. Саме тому покриття на підлогу мусить бути якісним і цілковито безпечним. Різноманіття стилів, забарвлень та варіантів оформлення відкриє простір для дизайнерської фантазії батьків, а м'який ворс забезпечить дитині затишок та комфорт.

Якими мають бути вироби для дитячої кімнати. В першу чергу вони мають бути безпечними. М'яка поверхня перешкоджає падінню від ковзання, а при ударах запобігає серйозним пошкодженням. Ковролін дитячий повинен зберігати тепло, особливо у зимовий період року. Він захистить малюка від переохолодження. Його звукоізоляційні якості врятують сусідів, та й батьків від надмірно активної поведінки дитини.

Стрибки та тупотіння не будуть дратувати ані членів родини, ані тих, хто знаходиться у сусідніх помешканнях. Ефектний зовнішній вигляд тане розвивати у малюка почуття естетики, формуючи в нього власний смак. Ковролін в дитячу прослужить не менше часу, ніж ламінат чи інше дерев'яне покриття підлоги.

Багато хто з батьків сумніваються, який саме вибрати матеріал виготовлення. Килими виробляють з вовни та синтетики, і деякі люди вважають, що натуральні матеріли будуть кориснішими. Проти це є відверто хибною думкою.

Натуральний дитячий ковролін Київ має істотні недоліки, з якими дорослі ще можуть змиритися, але діти – в жодному разі. Це гіпералергенність, властивість приваблювати кліщів та з часом накопичувати все більше пороху. Натуральні волокна розшаровуються, тому й перетворюються на збирачів пороху та бруду. Такі вироби вимагають постійного догляду, інакше довго вони не служитимуть.

Дитячий ковролін Київ

Штучний вид покриття в дитячій кімнаті є:

 • цілковито безпечним;
 • екологічним;
 • гіпоалергенним.

Вибираючи покриття, варто надавати перевагу перевіреним та надійним виробникам. У дитячу кімнату вироби з довгим ворсом не підходять, адже вони накопичуватимуть пил. Бажано, щоб його довжина не перевищувала 5 мм. Рекомендується вибирати яскравий привабливий дизайн, оскільки він піднесе малюку настрій, при цьому зможе приховати важкі для виведення плями.

У нашому інтернет-магазині є широкий вибір покриття на підлогу від відомих брендів. Каталог містить останні надходження з фото, тому купити дитячий ковролін у нас просто і зручно.