media
media
05.10.2019
Килимові вироби під замовлення

Як часто буває так, що настільки потрібного нам товару немає в наявності! Особливо критичною ця ситуація є для комерційних підприємств та установ, для яких необхідні великі обсяги килимових виробів в конкретному стилі та розмірі. На щастя, для таких випадків колектив інтернет-магазину «Килим-літак» пропонує чудове вирішення проблеми: виготовлення необхідного килимового виробу під замовлення. Про умови надання цієї послуги і піде мова в цьому тексті.

Детальніше
media
media
09.09.2019
Тварини та догляд за килимами

В попередній статті на сайті інтернет-магазину «Килим-літак» ми вже розглянули тему вибору килимових виборів для власників домашніх улюбленців. Але, звичайно, навіть якщо обрати найкращий з даної точки зору килим, за яким буде нескладно доглядати, прикрі випадки, пов’язані з хатніми улюбленцями, все ж траплятимуться. Є декілька порад, як можна запобігти таким випадкам, або ж виправити наслідки. Саме ця тема буде розглянута в даній статті.

Детальніше
media
media
05.08.2019
Вибір килима в оселю з домашнім улюбленцем

Подібно до будь-якої людини, у собак, котів, кроликів та інших тваринок є свої фізіологічні особливості та потреби, які часто йдуть в розріз із інтер’єрними вподобаннями людей. Стосується це шпалер, меблів, штор та багатьох інших предметів інтер’єру. Не є винятком і килимові вироби, через що любителям домашніх тварин варто звертати увагу на ряд аспектів при виборі килимів, доріжок та ковроліну для своєї оселі.

Детальніше
media
media
28.03.2018
Високоворсні килими Shaggy

Особливу популярність в ХХІ столітті здобула нова категорія килимових виробів, а саме Shaggy - високоворсні килими або ж, як їх іноді називають, «килими-локшина». Ці килими користувалися таким попитом, що випускати їх почали фабрики по всьому світу: в Індії, Бельгії, Туреччини, Молдові, Україні і так далі. То чому ж вони користуються таким попитом? Причиною популярності є декілька особливих характеристик цих килимів, які задовольняють потреби більшості покупців.

Детальніше
media
media
28.03.2018
Вибір килима в дитячу кімнату

Дитяча кімната - це місце, яке залишається в пам'яті кожного з нас, тому що саме в дитинстві ми формуємося як особистості, отримуємо найяскравіші враження і не перестаємо дивуватися такому прекрасному світу навколо. Саме тому дуже важливо зробити дитячу кімнату красивою і, що не менш важливо, комфортною для життя дитини. Допоможе в цьому завданні правильно підібраний килим - один із найважливіших елементів інтер'єру будь-якої кімнати. Звертати увагу в процесі вибору килима в дитячу слід на декілька основних аспектів, наведених у даній статті інтернет-магазину килимових виробів «Килим-літак».

Детальніше
media
media
28.03.2018
Догляд за килимовими виробами

Правильно підібраний для кімнати килим можна порівняти з раціональним вибором елемента гардеробу: точно так само, як хороший одяг підкреслить Ваші переваги і буде комфортним для Вашого тіла, красивий і практичний килим поліпшить дизайн кімнати і зробить її більш комфортною для життя. Але, як і будь-який елемент гардеробу, килимові вироби потребують певного догляду, щоб прослужити Вам якомога довше. Саме про головні рекомендації по догляду за килимовими виробами йтиметься в цій статті на сайті інтернет-магазину килимів «Килим-літак».

Детальніше
media
media
27.03.2018
Як правильно підібрати килим?

Дуже часто вибір килимового виробу може збентежити людей, особливо недосвідчених в цьому питанні, що не дивно: легко заплутатися у величезному асортименті товарів. Тож на що, в першу чергу, потрібно звертати увагу, які аспекти враховувати і як безпомилково зробити вибір на користь «того самого» килима? Розібратися в цих, на перший погляд, непростих питаннях Вам допоможе ця стаття на сайті інтернет-магазину килимових виробів «Килим-літак».

Детальніше