media
media
28.03.2018
Високоворсні килими Shaggy

Особливу популярність в ХХІ столітті здобула нова категорія килимових виробів, а саме Shaggy - високоворсні килими або ж, як їх іноді називають, «килими-локшина». Ці килими користувалися таким попитом, що випускати їх почали фабрики по всьому світу: в Індії, Бельгії, Туреччини, Молдові, Україні і так далі. То чому ж вони користуються таким попитом? Причиною популярності є декілька особливих характеристик цих килимів, які задовольняють потреби більшості покупців.

Детальніше
media
media
28.03.2018
Вибір килима в дитячу кімнату

Дитяча кімната - це місце, яке залишається в пам'яті кожного з нас, тому що саме в дитинстві ми формуємося як особистості, отримуємо найяскравіші враження і не перестаємо дивуватися такому прекрасному світу навколо. Саме тому дуже важливо зробити дитячу кімнату красивою і, що не менш важливо, комфортною для життя дитини. Допоможе в цьому завданні правильно підібраний килим - один із найважливіших елементів інтер'єру будь-якої кімнати. Звертати увагу в процесі вибору килима в дитячу слід на декілька основних аспектів, наведених у даній статті інтернет-магазину килимових виробів «Килим-літак».

Детальніше
media
media
28.03.2018
Догляд за килимовими виробами

Правильно підібраний для кімнати килим можна порівняти з раціональним вибором елемента гардеробу: точно так само, як хороший одяг підкреслить Ваші переваги і буде комфортним для Вашого тіла, красивий і практичний килим поліпшить дизайн кімнати і зробить її більш комфортною для життя. Але, як і будь-який елемент гардеробу, килимові вироби потребують певного догляду, щоб прослужити Вам якомога довше. Саме про головні рекомендації по догляду за килимовими виробами йтиметься в цій статті на сайті інтернет-магазину килимів «Килим-літак».

Детальніше
media
media
27.03.2018
Як правильно підібрати килим?

Дуже часто вибір килимового виробу може збентежити людей, особливо недосвідчених в цьому питанні, що не дивно: легко заплутатися у величезному асортименті товарів. Тож на що, в першу чергу, потрібно звертати увагу, які аспекти враховувати і як безпомилково зробити вибір на користь «того самого» килима? Розібратися в цих, на перший погляд, непростих питаннях Вам допоможе ця стаття на сайті інтернет-магазину килимових виробів «Килим-літак».

Детальніше