media
18.07.2021

Типи основи килимового виробу

В процесі вибору килимів, килимових доріжок та ковроліну варто звертати увагу не тільки на склад та характеристики ворсу, а й на тип основи виробу. Саме властивості основи килима великою мірою визначають рівень зносостійкості та зручність експлуатації. У цьому тексті ми розглянемо найбільш розповсюджені типи основи килимових виробів зі вказанням їхніх основних переваг та недоліків.

Детальніше
media
10.06.2021

Виставковий ковролін

Килимове покриття, як відомо, є важливою складовою будь-якого інтер’єру: як приватної квартири, так і офісного приміщення чи іншого публічного місця. У більшості випадків купівля килимового виробу чи ковроліну здійснюється з метою його використання впродовж щонайменше декількох років. Проте частим явищем є проведення різного роду заходів, які потребують тимчасових інтер’єрних рішень. Це, наприклад, інсталяції, декорації та, звичайно, підлогові покриття. Саме для таких випадків оптимальним варіантом є виставковий ковролін, особливості якого розглянемо в цьому тексті.

Детальніше
media
media
29.05.2021

Килимові вироби на латексній основі

Досить часто споживачі стикаються з необхідністю підібрати такий килимовий виріб, який одночасно задовольнить класичні потреби в комфорті і затишку та специфічні потреби в особливій практичності виробу. Оптимальним рішенням у таких випадках є килими та килимові доріжки на латексній основі, особливості яких будуть розглянуті в цьому тексті.

Детальніше
media
media
18.02.2021

Переваги килимів із вовни

Сучасні технології виробництва килимових виробів забезпечують широкий вибір для споживачів як за доступними варіантами дизайнів, так і за характеристиками щільності, висоти ворсу, способу, та, що найбільш важливо, матеріалів виробництва. На сьогодні на ринку можна підібрати килими з різних цінових категорій з таких синтетичних матеріалів, як поліпропілен, поліестер, поліамід, полівіскоза, акрил. І хоча ці матеріали часто використовуються для виготовлення преміальних килимів, усе більше людей здійснюють вибір на користь матеріалів натурального походження: віскози, бамбуку та, звичайно, овечої вовни – традиційної сировини, що використовувалася від зародження килимового ткацтва. Саме про особливості килимів з вовни буде йти мова в цій статті.

Детальніше
media
31.01.2021

Особливості килимів з віскози

У сьогоднішньому короткому тексті ми розглянемо килими з віскози – одну з популярних категорій товарів. Ми звернемо Вашу увагу на сировину, з яких виробляються ці товари, особливості таких килимів та догляду за ними, а також варіанти застосування віскозних килимів в інтер’єрі.

Детальніше
media
11.01.2021

Килими в світовій поп-культурі

В сьогоднішньому невеликому матеріалі ми вирішили звернутися до теми килимів у масовій поп-культурі: від відомих згадок у древньому фольклорі до килимових елементів, що стали «культовими» через їх зображення в популярних медіа-продуктах, соціальних мережах, а також просто у кожного вдома.

Детальніше
media
media
28.12.2020

Класи зносостійкості ковроліну

Важливим аспектом при виборі ковроліну для житлового або нежитлового приміщення є визначення класу зносостійкості, якому відповідає потрібна продукція. Звертати особливу увагу на даний аспект потрібно у випадку підбору покриття на підлогу в офісі, торговельних або інших робочих приміщеннях. У даній статті ми розглянемо усталену систему класів зносостійкості та наведемо приклади приміщень, для яких підходить той чи інший клас.

Детальніше
media
media
media
19.12.2020

Натуральні шкури в інтер'єрі

Наряду з килимовими покриттями у формі килимів, килимових доріжок та ковроліну значну роль в облаштуванні затишної оселі мають такі елементи декору як натуральні шкури. Це інтер’єрне рішення відоме людству ще з давніх часів, коли техніки ткання килимів не були поширеними, а шкіра диких та свійських тварин використовувалася для утеплення підлоги , стін або окремих меблів. У цій короткій статті розглянемо основні характеристики та переваги натуральних шкір, їхні види, а також варіанти їх застосування в інтер’єрі.

Детальніше
media
media
05.10.2019

Килимові вироби під замовлення

Як часто буває так, що настільки потрібного нам товару немає в наявності! Особливо критичною ця ситуація є для комерційних підприємств та установ, для яких необхідні великі обсяги килимових виробів в конкретному стилі та розмірі. На щастя, для таких випадків колектив інтернет-магазину «Килим-літак» пропонує чудове вирішення проблеми: виготовлення необхідного килимового виробу під замовлення. Про умови надання цієї послуги і піде мова в цьому тексті.

Детальніше
media
media
09.09.2019

Тварини та догляд за килимами

В попередній статті на сайті інтернет-магазину «Килим-літак» ми вже розглянули тему вибору килимових виборів для власників домашніх улюбленців. Але, звичайно, навіть якщо обрати найкращий з даної точки зору килим, за яким буде нескладно доглядати, прикрі випадки, пов’язані з хатніми улюбленцями, все ж траплятимуться. Є декілька порад, як можна запобігти таким випадкам, або ж виправити наслідки. Саме ця тема буде розглянута в даній статті.

Детальніше