media
media
18.02.2021
Переваги килимів із вовни

Сучасні технології виробництва килимових виробів забезпечують широкий вибір для споживачів як за доступними варіантами дизайнів, так і за характеристиками щільності, висоти ворсу, способу, та, що найбільш важливо, матеріалів виробництва. На сьогодні на ринку можна підібрати килими з різних цінових категорій з таких синтетичних матеріалів, як поліпропілен, поліестер, поліамід, полівіскоза, акрил. І хоча ці матеріали часто використовуються для виготовлення преміальних килимів, усе більше людей здійснюють вибір на користь матеріалів натурального походження: віскози, бамбуку та, звичайно, овечої вовни – традиційної сировини, що використовувалася від зародження килимового ткацтва. Саме про особливості килимів з вовни буде йти мова в цій статті.

Детальніше
media
31.01.2021
Особливості килимів з віскози

У сьогоднішньому короткому тексті ми розглянемо килими з віскози – одну з популярних категорій товарів. Ми звернемо Вашу увагу на сировину, з яких виробляються ці товари, особливості таких килимів та догляду за ними, а також варіанти застосування віскозних килимів в інтер’єрі.

Детальніше
media
11.01.2021
Килими в світовій поп-культурі

В сьогоднішньому невеликому матеріалі ми вирішили звернутися до теми килимів у масовій поп-культурі: від відомих згадок у древньому фольклорі до килимових елементів, що стали «культовими» через їх зображення в популярних медіа-продуктах, соціальних мережах, а також просто у кожного вдома.

Детальніше
media
media
28.12.2020
Класи зносостійкості ковроліну

Важливим аспектом при виборі ковроліну для житлового або нежитлового приміщення є визначення класу зносостійкості, якому відповідає потрібна продукція. Звертати особливу увагу на даний аспект потрібно у випадку підбору покриття на підлогу в офісі, торговельних або інших робочих приміщеннях. У даній статті ми розглянемо усталену систему класів зносостійкості та наведемо приклади приміщень, для яких підходить той чи інший клас.

Детальніше
media
media
media
19.12.2020
Натуральні шкури в інтер'єрі

Наряду з килимовими покриттями у формі килимів, килимових доріжок та ковроліну значну роль в облаштуванні затишної оселі мають такі елементи декору як натуральні шкури. Це інтер’єрне рішення відоме людству ще з давніх часів, коли техніки ткання килимів не були поширеними, а шкіра диких та свійських тварин використовувалася для утеплення підлоги , стін або окремих меблів. У цій короткій статті розглянемо основні характеристики та переваги натуральних шкір, їхні види, а також варіанти їх застосування в інтер’єрі.

Детальніше
media
media
05.10.2019
Килимові вироби під замовлення

Як часто буває так, що настільки потрібного нам товару немає в наявності! Особливо критичною ця ситуація є для комерційних підприємств та установ, для яких необхідні великі обсяги килимових виробів в конкретному стилі та розмірі. На щастя, для таких випадків колектив інтернет-магазину «Килим-літак» пропонує чудове вирішення проблеми: виготовлення необхідного килимового виробу під замовлення. Про умови надання цієї послуги і піде мова в цьому тексті.

Детальніше
media
media
09.09.2019
Тварини та догляд за килимами

В попередній статті на сайті інтернет-магазину «Килим-літак» ми вже розглянули тему вибору килимових виборів для власників домашніх улюбленців. Але, звичайно, навіть якщо обрати найкращий з даної точки зору килим, за яким буде нескладно доглядати, прикрі випадки, пов’язані з хатніми улюбленцями, все ж траплятимуться. Є декілька порад, як можна запобігти таким випадкам, або ж виправити наслідки. Саме ця тема буде розглянута в даній статті.

Детальніше
media
media
05.08.2019
Вибір килима в оселю з домашнім улюбленцем

Подібно до будь-якої людини, у собак, котів, кроликів та інших тваринок є свої фізіологічні особливості та потреби, які часто йдуть в розріз із інтер’єрними вподобаннями людей. Стосується це шпалер, меблів, штор та багатьох інших предметів інтер’єру. Не є винятком і килимові вироби, через що любителям домашніх тварин варто звертати увагу на ряд аспектів при виборі килимів, доріжок та ковроліну для своєї оселі.

Детальніше
media
media
28.03.2018
Високоворсні килими Shaggy

Особливу популярність в ХХІ столітті здобула нова категорія килимових виробів, а саме Shaggy - високоворсні килими або ж, як їх іноді називають, «килими-локшина». Ці килими користувалися таким попитом, що випускати їх почали фабрики по всьому світу: в Індії, Бельгії, Туреччини, Молдові, Україні і так далі. То чому ж вони користуються таким попитом? Причиною популярності є декілька особливих характеристик цих килимів, які задовольняють потреби більшості покупців.

Детальніше
media
media
28.03.2018
Вибір килима в дитячу кімнату

Дитяча кімната - це місце, яке залишається в пам'яті кожного з нас, тому що саме в дитинстві ми формуємося як особистості, отримуємо найяскравіші враження і не перестаємо дивуватися такому прекрасному світу навколо. Саме тому дуже важливо зробити дитячу кімнату красивою і, що не менш важливо, комфортною для життя дитини. Допоможе в цьому завданні правильно підібраний килим - один із найважливіших елементів інтер'єру будь-якої кімнати. Звертати увагу в процесі вибору килима в дитячу слід на декілька основних аспектів, наведених у даній статті інтернет-магазину килимових виробів «Килим-літак».

Детальніше