media
media

Беззаперечним є той факт, що споконвіку килимові вироби використовувалися в якості одного з найважливіших елементів інтер'єру, підкреслювали статус власника, у багатьох країнах вони прикрашали як найкращі палаци, так і невеликі будиночки сільських жителів. Укорінена традиція і досі не втрачає своєї значущості: точно так само в сучасній школі дизайну різноманітні килими грають важливу роль в облаштуванні інтер'єру приміщення.

Але, безумовно, кожна епоха характеризується своїми власними трендами, не є винятком і модні килимові тренди. Особливу популярність в ХХІ столітті здобула нова категорія килимових виробів, а саме Shaggy - високоворсні килими або ж, як їх іноді називають, «килими-локшина». Ці килими користувалися таким попитом, що випускати їх почали фабрики по всьому світу: в Індії, Бельгії, Туреччини, Молдові, Україні і так далі.

То чому ж вони користуються таким попитом? Причиною популярності є декілька особливих характеристик цих килимів, які задовольняють потреби більшості покупців.

У першу чергу, ця категорія килимів підкупає споживачів неймовірним комфортом і затишком, який вони створюють у кімнаті. А й справді, кожен, хто одного разу спробував пройтися босоніж по «Шаггам», знає, наскільки це приємно, коли нога занурюється в високий м'який ворс. Саме завдяки цій рисі Shaggy - очевидний хіт при виборі килима в дитячу кімнату.

По-друге, килими Shaggy, які за м'якістю досягають рівня натуральних шкір, зроблені з синтетичний матеріалів, завдяки чому вони не є подразниками для людей, схильних до алергій. Синтетичні матеріали також сприяють їхній стійкості до зношення і чистки від плям. Крім того, матеріал цих килимів визначає і ціни на них, які є в рази нижчими за ціни на шерстяні килими.

Не в останню чергу вирізняються килими цієї категорії своїм стильним зовнішнім виглядом. «Шаггі» ідеально пасуватимуть як сучасним, так і під більш класичним інтер'єрам. Крім того, шалена популярність даної категорії забезпечує величезний асортимент різних дизайнів: однотонні килими яскравих і стриманих кольорів, різнокольорові вироби з різноманітними малюнками, килими з оригінальними вистриженими візерунками - кожен зможе знайти «той самий» килим.

І, наостанок, беззаперечною перевагою цих килимів є дуже широка розмірна сітка, аж до вирізки контуру килима під індивідуальні розміри і специфічні форми Вашої кімнати.

Величезний асортимент килимів в даній категорії означає також значну різницю в ціні між найдешевшими і найбільш дорогими колекціями. Обумовлюється різниця в ціні більш високою якістю матеріалів виготовлення, щільністю, м'якістю й іншими властивостями ворсу в тій чи іншій колекції. В інтернет-магазині килимів «Килим-літак» представлені як дорогі позиції даної категорії, так і більш бюджетні, тому Ви без усіляких труднощів підберете оптимальний для Вас варіант.

При цьому при покупці високоворсного килима Вам слід пам'ятати про потреби даної категорії в якісному догляді. У високому ворсі килимів Shaggy, на відміну від інших килимів, більше накопичуватиметься пил і сміття, що обумовлює необхідність їх регулярного прибирання. На щастя, в сучасному світі з величезним асортиментом потужних пилососів і додаткового устаткування до них, регулярна чистка високоворсних килимів не становитиме труднощів. Найкраще для цього використовувати пилосос з турбощіткою на максимальній потужності 2-3 рази на тиждень.

 

Цій категорії килимів була присвячена окрема стаття не без причини: популярність даної категорії обґрунтована хорошою якістю та демократичною ціною. Саме тому при виборі килима для своєї квартири Вам безумовно слід звернути увагу на Високоворсні килими Shaggy. А з будь-якими питаннями, які виникають у Вас у процесі вибору килимового виробу, завжди готові допомогти професіонали своєї справи - досвідчені консультанти інтернет-магазину «Килим-літак».

Коментарі: 0

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не буде опублікована. Обов‘язкові поля відмічені*